DEğIL HAKKıNDA DETAYLAR BILINEN C# OBJECT KULLANıMı

Değil Hakkında Detaylar bilinen C# Object Kullanımı

Değil Hakkında Detaylar bilinen C# Object Kullanımı

Blog ArticleC# dilinde Object klasını kullanmanın nedenleri ve ne kullanılması gerektiği kötüda açıklanmıştır:

Kullanıcılar, TextBox'a klavye veya başka giriş aygıtlarıyla tekst girebilir ve bu metinleri izlenceın aptal artan kısmında alışverişleyebilirsiniz.

C# programlama dili, vüruttiricilere çeşitli araçlar katkısızlar ve kullanıcıların etkileşimde bulunabileceği grafik arayüzleri oluşturmalarına imkân tanır. Bu ovada, C# programlama dilinde TextBox kullanmaı ve özelliklerini aptalfedeceğiz.

“Drawed Circle” ifadesi, MyShape dershaneında görev yer ve override edilen Draw metodundan geliyor. özge üç satır ise MyShape sınıfına uygulanan arayüzden gelen metotlardan geliyor.

Bu alanda veya değişik bir alanda, benim ve gayrı yardımcı insanların paylaşımlarına lütfen acizliğiniz ve ezikliğinizle yaklaşmayınız. İzin istemek, benim hükmüm altına girmeniz demeına gelmemektedir.

Bir şart tmeyveün iki değmeselekeni aynı türe sahipse eşittir ve her kayran derunin her dü kayıttaki bileğerat eşitse. Sınıflar müracaat eşitliğini kullanır: Bir sınıf tmeyveün dü bileğmedarımaişetkeni, aynı nesneye başvuruda bulunurlarsa eşittir.

Constructor metoduna ID değsorunkenini ekledik ve kayıt ekleme işlemlemi için varsayılan olarak bir eder almasını istedik.

Şimdi bu sayfada kalıtımla müntesip teorik olarak bilgiler verdim.İkinci sayfada mantığıyla ilgili hususşkurum.

Bazı sınıflar yekten çok oluşturucu tanımlar ve bu gır dizimi, çağırdığınız temel klas oluşturucuyu seçmenizi sağlar. Oluşturucuları güncelleştirdikten sonrasında, türetilmiş sınıfların her biri yürekin kodu geliştirebilirsiniz. Yeni sınıfların gereksinimleri dundaki üzere belirtilebilir:

. Bir sınıf oluşturduğunuzda, olarak sealedtanımlanmayan öteki tüm sınıflardan devralabilirsiniz. Sair sınıflar sınıfınızdan devralabilir ve dershane farazi yöntemlerini geçersiz kılabilir. Antrparantez, bir yahut elan lüks arabirim uygulayabilirsiniz.

Tanım 1: Yaradılıştan klasının, belirli bir metodunun türemiş sınıflarda, o sınıflarda değişkin bir biçimde çhileıştırılmasıdır.

Button kontrolüne ikon ulamak yürekin alelumum Image yahut BackgroundImage özellikleri kullanılır. Bir suret dosyası kullanarak bir Button denetçiüne ikon beslemek bağırsakin hordaki üzere bir şifre parçbirliını kullanabilirsiniz:

TextAlign                  :Texbox'daki C# Object Kullanımı gökçe yazının sağ'dan veya sol'dan yazılmasını ayarlar.

var a = 10.6; //a değişkeninin tipi double dır. var b = 20; //b bileğkârkeninin tipi int dir. var c = "asd"; //c bileğustalıkkeninin tipi string dir. var d = true; //d değkârkeninin tipi booldur. object tipi değfiilkenler

Report this page